Szacuje się, że w dzisiejszych czasach około 2/3 wizyt u lekarza ma związek ze stresem i niezdrowym stylem życia. Nasz organizm został stworzony do życia w równowadze i może żyć ponad 120 lat, ale kiedy zaczyna brakować nam balansu, z powodu zaniepokojenia, stresu, depresji lub innych czynników, wtedy zakłóca to naszą wewnętrzną homeostazę i przepływ energii w ciele. W dłuższej perspektywie wywołuje to negatywne skutki w ciele, ponieważ blokowana energia nawarstwia się, co prowadzi do braku energii, bólu i rozpadu komórek. Medycyna komplementarna posiada cały wahlarz technik i metod, które mają na celu przywrócenie zdrowia i równowagi, a jedną z nich jest Uzdrawianie Duchowe.

Uzdrawianie duchowe to starożytny, holistyczny system, który obejmuje pracę z całym człowiekiem, uwzględniając nie tylko ciało, ale również jego aspekty duchowe, energetyczne i psychologiczne. Podstawowym założeniem uzdrawiania duchowego jest przekonanie o istnieniu subtelnej siły życiowej, zwanej również jako energia życia, Qi, Prana, która jest fundamentem dla wszystkich istot. Przenika zarówno człowieka, jak i otaczającą go rzeczywistość. Wpływa na wszystkie aspekty człowieka i jej swobodny przepływ jest niezbędny dla zachowania zdrowia i równowagi. Praktyki uzdrawiania duchowego starają się odblokować, zbalansować i wzmocnić przepływ tej energii, aby przywrócić zdrowie, harmonię i pełnię życia.

jak uzdrawianie duchowe może pomóc:

Poprawia samopoczucie emocjonalne i fizyczne

Wzmacnia układ immunologiczny organizmu i pobudza procesy regeneracyjne

Pomaga zredukować stres, niepokój i lęk oraz zwiększyć poziom energii i witalności

Balansuje i pomaga przywrócić spokój, harmonię i radość

Terapia ma na celu fizyczną regenerację, ale również uwolnienie umysłu z negatywnych myśli i wzorców oraz rozwój osobisty, który prowadzi do większej świadomości, dlatego podczas sesji wejdziemy na głębszy poziom. Będziemy eksplorować te aspekty Twojej istoty, które mają wpływ na Twoje ciało i zdrowie oraz zwrócimy uwagę na znaki i sygnały, które Twoje ciało może próbować Ci przekazać.

Jeśli jesteś zainteresowana/y uzdrawianiem duchowym i chcesz dowiedzieć się więcej lub skorzystać z tej formy terapii to serdecznie zapraszam Cię na bezpłatne spotkanie ze mną. To idealna okazja, aby dowiedzieć się więcej o tej metodzie i doświadczyć jej korzyści. Klinknij „TAK! CHCĘ SKORZYSTAĆ”, wypełnij formularz i umów się na spotkanie.

o mnie

Nazywam się Izabella, jestem Trenerką i Coachem Wellness, doradcą żywieniowym i psychologicznym oraz praktykantką Uzdrawiania Duchowego. W swojej pracy łączę praktyki wellness z pracą z energią życia, aby pomóc innym w osiągnięciu wewnętrznej transformacji,  zdrowia i szczęścia.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Uzdrawianie duchowe może być dla każdej osoby, która boryka się z problemami zarówno fizycznymi, jak i emocjonalnymi. Nie tylko ludzie, ale także zwierzęta i rośliny mogą czerpać korzyści z tej praktyki.

Sesje zwykle trwają od 30 minut do 1 godziny, chociaż mogą być krótsze lub dłuższe w zależności od potrzeb pacjenta lub klienta.

Tak, ponieważ na poziomie energii wszystko w świecie jest ze sobą połączone i takie połączenie można wykorzystać do przekazywania energii na odległość.

Skuteczność uzdrawiania zależy od wielu czynników, takich jak poziom stresu czy stopień zaawansowania choroby. Niemniej jednak, wiele osób zgłasza pozytywne skutki po uzdrawianiu duchowym, takie jak poczucie wewnętrznej równowagi i spokoju, zmniejszenie objawów stresu, lęku czy depresji, a także poprawa zdolności do koncentracji i zwiększenie energii życiowej.

Na trwałość rezultatów wpływa wiele czynników. Niektóre osoby mogą odczuwać pozytywne skutki już po pierwszej sesji, podczas gdy inne mogą potrzebować regularnej pracy.

Tak, można łączyć uzdrawianie duchowe z innymi terapiami. Terapie energetyczne są często stosowane jako uzupełnienie tradycyjnego leczenia medycznego lub jako samodzielne podejście do zdrowia.

Uzdrawianie duchowe jest bezpieczną i naturalną metodą leczenia, która nie ma żadnych skutków ubocznych. Podczas przekazywania energii życiowej ludzie zazwyczaj cieszą się przyjemnymi wrażeniami, takimi jak ciepło, senność i wewnętrzne poczucie spokoju.