W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi doświadcza stresu, niepokoju, lęku, depresji i innych problemów emocjonalnych, które szacuje się, że są przyczyną około 2/3 wizyt u lekarza. Jednak tradycyjna medycyna skupia się na leczeniu objawów, ale nie zawsze jest skuteczna w rozwiązaniu przyczyn tych problemów.

Nasz organizm został stworzony do życia w równowadze i może żyć ponad 120 lat, ale kiedy zaczyna brakować nam balansu w życiu, z powodu wewnętrznego zaniepokojenia, przewlekłego stresu, depresji, wtedy zakłóca to naszą wewnętrzną homeostazę i przepływ energii życia w ciele. Wywołuje to negatywne skutki, ponieważ zablokowana energia w ciele nawarstwia się, co prowadzi do bólu, braku energii i rozpadu komórek.

Jednym z rozwiązań jest Uzdrawianie Duchowe, które oparte jest na holistycznym podejściu do człowieka, ponieważ uwzględnia różne aspekty życia – ciało, umysł i duszę. Jest to metoda pracy z energią Źródła, która jest uniwersalna i najprawdopodobniej znana od wieków, a jej skuteczność opiera się o założenie istnienia Wyższego Źródła, Źródła Miłości i Siły Życia, która cały czas jest z nami w interakcji. Podczas sesji terapeuta skupia się na wewnętrznym świecie pacjenta pomagając mu w osiągnięciu harmonii i równowagi na poziomie duchowym, emocjonalnym i fizycznym.

jak uzdrawianie duchowe może wpłynąć:

Poprawia samopoczucie emocjonalne i fizyczne

Wzmacnia układ immunologiczny organizmu i pobudza procesy regeneracyjne

Pomaga zredukować stres, niepokój i lęk oraz zwiększyć poziom energii i witalności

Oczyszcza i wzmacnia aurę, co pomaga przywrócić spokój, harmonię i radość

Jeśli jesteś zainteresowany/a, zapraszam Cię na bezpłatną sesję, podczas której będziemy pracować z energią życia w szerszym rozumieniu. Dzięki niej zrozumiesz, co jest fundamentem Twojego zdrowia. Możesz się ze mną skontaktować, pisząc na adres izabella@tworczyumysl.pl lub poprzez formularz kontaktowy dostępny w zakładce „Kontakt„.

o mnie

Nazywam się Izabella, jestem pasjonatką rozwoju duchowego i osobistego. Od wielu lat poszukuję różnych metod poprawiających jakość życia, a dziś w swojej pracy łączę praktyki wellness z pracą z energią Źródła, aby pomóc ludziom w osiągnięciu wewnętrznej transformacji,  zdrowia i szczęścia.

 

FAQ

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Uzdrawianie duchowe może być dla każdego, kto doświadcza problemów emocjonalnych lub fizycznych, a także dla osób, które chcą poprawić swoje samopoczucie.

Sesje zwykle trwają od 30 minut do 1 godziny, chociaż mogą być krótsze lub dłuższe w zależności od potrzeb pacjenta lub klienta.

Tak, ponieważ na poziomie energii wszystko w świecie jest ze sobą połączone i takie połączenie można wykorzystać do przekazywania uzdrawiającej energii na odległość.

Skuteczność uzdrawiania zależy od wielu czynników, takich jak poziom stresu czy stopień zaawansowania choroby. Niemniej jednak, wiele osób zgłasza pozytywne skutki po uzdrawianiu duchowym, takie jak poczucie wewnętrznej równowagi i spokoju, zmniejszenie objawów stresu, lęku czy depresji, a także poprawa zdolności do koncentracji i zwiększenie energii życiowej.

Na trwałość efektów wpływa wiele czynników. W niektórych przypadkach uzdrowienie może być trwałe, a pacjent może cieszyć się poprawą zdrowia i samopoczucia przez długi czas. Podczas, gdy w innych przypadkach skutki uzdrawiania mogą być tymczasowe i wymagać regularnej pracy.

Tak, można łączyć uzdrawianie duchowe z innymi terapiami. Terapie energetyczne są często stosowane jako uzupełnienie tradycyjnego leczenia medycznego lub jako samodzielne podejście do zdrowia i samouzdrawiania.

Podczas lub po sesji uzdrawiania pacjent może doświadczyć różnych reakcji, jednak uzdrawianie duchowe nie wiążą się zazwyczaj z jakimkolwiek ryzykiem lub skutkami ubocznymi. Niektóre osoby mogą odczuwać lekkość, senność lub zmiany w nastroju. Niemniej jednak, jak przy każdej formie terapii, istnieje możliwość, że pacjent może doświadczać bólu lub dyskomfortu, który jednak powinien być krótkotrwały i ustąpić samoistnie w ciągu kilku godzin po sesji.