Jak odzyskać wewnętrzną równowagę, zwiększyć poziom energii,
poprawić zdrowie i ogólną jakość życia

Odczuwasz ciągły stres i napięcie, które negatywnie wpływa na Ciebie i twoje zdrowie? Choroba utrudnia Ci codzienne funkcjonowanie? A może zmagasz się z lękiem, niepokojem lub depresją?

Szacuje się, że w dzisiejszych czasach około 2/3 wizyt u lekarza ma związek ze stresem i niezdrowym stylem życia. Nasz organizm został stworzony do życia w równowadze i może żyć ponad 120 lat, ale kiedy zaczyna brakować nam balansu, z powodu przewlekłego zaniepokojenia, stresu, depresji lub innych czynników, wtedy zakłóca to naszą wewnętrzną homeostazę i przepływ energii w ciele. W dłuższej perspektywie wywołuje to negatywne skutki w ciele, ponieważ blokowana energia nawarstwia się, co prowadzi do braku energii, bólu i rozpadu komórek. Tradycyjna medycyna często koncentruje się na leczeniu objawów, pomijając korzenie problemu. Wtedy z pomocą przychodzi medycyna komplementarna, która posiada cały wahlarz technik i metod mających na celu przywrócenie zdrowia i równowagi. Jedną z nich jest Uzdrawianie Duchowe.

Terapia Uzdrawianie duchowe energetyczne Energoterapia Energia życiowa Harmonia ciała duszy i umysłu Medytacja Terapeuta Duchowy Przepływ energii Równowaga energetyczna Zdrowie energetyczne Praktyka Uzdrawiania Zabiegi energetyczne Energia życiowa

Uzdrawianie duchowe to starożytna metoda pracy z energią życia, która opiera się na przekonaniu o istnieniu Wyższego Źródła oraz, że w każdym z nas drzemie naturalne źródło energii, które może zostać pobudzone i przywrócone do równowagi. To głęboki, holistyczny system obejmujący pracę z całym człowiekiem, uwzględniający nie tylko ciało, lecz także aspekty duchowe i psychologiczne. Podstawowym założeniem uzdrawiania duchowego jest przekonanie, że ciało, dusza i umysł są ze sobą ściśle powiązane, a sam proces uzdrawiania ciała jest nierozerwalnie związany z procesem uzdrawiania duszy. 

Uzdrawianie duchowe zakłada także istnienie subtelnej siły życiowej, znanej jako energia życia, Qi, Prana, która stanowi fundament dla wszystkich istot. Przenika zarówno człowieka, jak i otaczającą go rzeczywistość, wpływając na wszystkie aspekty jego istnienia. Swobodny przepływ tej energii jest niezbędny dla utrzymania zdrowia i równowagi. Praktyki uzdrawiania duchowego starają się odblokować, zbalansować i wzmocnić przepływ tej energii, przywracając zdrowie, harmonię i pełnię życia.

jak uzdrawianie duchowe może pomóc:

Poprawia samopoczucie emocjonalne i fizyczne

Wzmacnia układ immunologiczny organizmu i pobudza procesy regeneracyjne

Pomaga zredukować stres, niepokój i lęk oraz zwiększyć poziom energii i witalności

Balansuje i pomaga przywrócić spokój, harmonię i radość

Terapia ma na celu fizyczną regenerację, ale również uwolnienie umysłu z negatywnych myśli i wzorców oraz rozwój osobisty i duchowy, który prowadzi do większej świadomości i jedności z Boskim Żródłem, Wyższym Ja. Podczas sesji uzdrawiania duchowego wejdziemy na głębszy poziom, gdzie oprócz pracy z Energią Życia, będziemy eksplorować różne aspekty Twojej istoty, takie jak Twoje emocje, myśli, przekonania i wartości, które mają wpływ na Twoje ciało i zdrowie. Razem odkryjemy głębsze połączenie miedzy Twoim ciałem, duszą a umysłem oraz zwrócimy uwagę na znaki i sygnały, które Twoje ciało może próbować Ci przekazać.

Jeśli jesteś zainteresowana/y uzdrawianiem duchowym i chcesz dowiedzieć się więcej lub skorzystać z tej formy terapii to serdecznie zapraszam Cię na bezpłatne spotkanie. To idealna okazja, aby dowiedzieć się więcej o tej metodzie i doświadczyć jej korzyści. Klinknij „TAK! CHCĘ SKORZYSTAĆ”, wypełnij formularz i umów się na spotkanie.

 

o mnie

Witaj! Nazywam się Izabella Mlonek i jestem Trenerką oraz Coachem Wellness, Trenerem mentalnym oraz praktykantką Uzdrawiania Duchowego w PCDU i Astrologii w PTA. Wspieram innych na drodze do samorozwoju, pomagam w wewnętrznej przemianie i doradzam jak wejść na zdrowszy, lżejszy, lepszy poziom swojego życia, po to byś mógł/mogła osiągnąć zdrowie i pozytywne zmiany w życiu.

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Uzdrawianie duchowe może być dla każdej osoby, która boryka się z problemami zarówno fizycznymi, jak i emocjonalnymi. Nie tylko ludzie, ale także zwierzęta i rośliny mogą czerpać korzyści z tej praktyki.

Tak, ponieważ na poziomie energii wszystko w świecie jest ze sobą połączone i takie połączenie można wykorzystać do przekazywania uzdrawiającej energii na odległość. 

Sesje zwykle trwają od 30 minut do 1 godziny, chociaż mogą być krótsze lub dłuższe w zależności od indywidualnych potrzeb.

Ilość potrzebnych sesji zależy od wielu czynników. Niektóre osoby mogą odczuwać pozytywme skutki już po pierwszej sesji, podczas gdy inne mogą potrzebować kilku sesji, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Skuteczność uzdrawiania zależy od wielu czynników, takich jak poziom stresu czy stopień zaawansowania choroby. Niemniej jednak, wiele osób zgłasza pozytywne skutki po uzdrawianiu duchowym, takie jak poczucie wewnętrznej równowagi i spokoju, zmniejszenie stresu, lęku czy depresji, a także poprawa zdolności koncentracji i zwiększenie energii życiowej.

Na trwałość rezultatów wpływa wiele czynników. Niektóre osoby mogą odczuwać pozytywne skutki już po pierwszej sesji, które mogą utrzymywać się przed długi czas. Podczas gdy inne osoby mogą potrzebować regularnej pracy. Powrót do zdrowia to proces, dlatego proponowane jest skupienie się na procesie.

Tak, uzdrawianie duchowe można łączyć z innymi terapiami. Terapie energetyczne są często stosowane jako uzupełnienie tradycyjnego leczenia medycznego lub jako samodzielne podejście do zdrowia.

Uzdrawianie duchowe jest bezpieczną i naturalną metodą leczenia, która nie wiąże się z jakimkolwiek ryzykiem i nie ma żadnych skutków ubocznych. Podczas sesji ludzie zazwyczaj cieszą się przyjemnymi wrażeniami, takimi jak stan relaksu i poczucie spokoju.

Nadchodzi czas, kiedy nauka poczyni ogromne postępy wcale nie dlatego, że zostaną odnalezione nowe przyrządy odkrywające i mierzące nieznane zjawiska, ale ponieważ niektórzy ludzie wejdą w posiadanie wielkich duchowych mocy, które obecnie mało są używane. Za kilkaset lat sztuka duchowego uzdrawiania osiągnie wysoki stopień rozwoju i będzie powszechnie stosowana.