Jak pożegnać się z chorobą, wzmocnić swoją energię witalną i odzyskać dobre samopoczucie

Człowiek w swej czystej postaci jest energią duchową, która w pewnym sensie oddzieliła się od Źródła, Boga Stwórcy i na powrót do niego przychodzi na Ziemię, by uczyć się i rozwijać, odkrywać i realizować swój twórczy potencjał. Niestety, rodząc się zapominamy o swoim planie, o tym kim jesteśmy i skąd oraz po co przychodzimy.

Prawdziwy problem pojawia się, kiedy świat, do którego przychodzimy nie jest oparty o prawdę i wartości wyższe. Rodząc się i dorastając w takim środowisku, człowiek wyrabia sobie najczęściej zafałszowany obraz rzeczywistości, utożsamia się z błędnymi przekonaniami o sobie i swoich możliwościach oraz tworzy wewnętrzne blokady. 

Naukowcy podają, że nasze ciało może żyć 120 lat oraz, że wpływ na to ma nasze dobre samopoczucie fizyczne, psychiczne i duchowe we wszystkich sferach życia. Nasz organizm został stworzony do życia w równowadze i kiedy zaczyna brakować balansu na poziomie ciała, umysłu i ducha, wtedy zakłóca to przepływ energii życia. 

 

Medycyna komplementarna ma wachlarz metod i sposobów przywracania zdrowia i balansu w życiu. Jedną z nich jest Uzdrawianie Duchowe, metoda uniwersalna i najprawdopodobniej znana od wieków. Jej wyjątkowość polega na tym, że uzdrowienie zadziewa się dzięki boskiej, mądrej i kochającej energii, do której mamy wszyscy dostęp. Jak legenda głosi, praktykował ją sam Jezus. W medycynie duchowej przyjmuje się, że uzdrawiający służy jako część boskiego planu, pracując z elementami boskości, który jest w nas wszystkich. 

 Korzyści z Uzdrawiania Duchowego:

przywraca harmonię ciała, duszy i umysłu oraz poprawia ogólne samopoczucie

wzmacnia układ immunologiczny organizmu i pobudza procesy regeneracyjne

oczyszcza i wzmacnia aurę, co przywraca spokój, harmonię i radość

co oferuję

Online Learning

At stet aliquam nec, mei an dicam posidonium instructior. Id iracundia scriptorem disputando mea, omnes corpora ne sed. Pri at facilis vivendum tractatos, alienum appetere scriptorem usu ex. Eam ut integre habemus, posse conceptam ne has.

Our Teachers

At stet aliquam nec, mei an dicam posidonium instructior. Id iracundia scriptorem disputando mea, omnes corpora ne sed. 

At stet aliquam nec, mei an dicam posidonium instructior. Id iracundia scriptorem disputando mea, omnes corpora ne sed. 

michelle andrade

Get Started Today

At stet aliquam nec, mei an dicam posidonium instructior. Id iracundia scriptorem disputando mea, omnes corpora ne sed.