Cześć, nazywam się Izabella Karolina Mlonek. Jestem koneserką wiedzy, po prostu kocham ją zbierać. Pasjonuję się rozwojem osobistym i duchowym. Rozwojem osobistym interesuję się odkąd pamiętam, a rozwojem duchowym od 2005 roku. Odkąd weszłam w kontakt z Istotami Światła, a co za tym idzie w proces transformacji i budzenia swojej świadomości. 

Można powiedzieć, że permanentnie studiuję sukces i coaching szczęścia. Uwielbiam poznawać nowe rzeczy, podróżować, czytać, doświadczać. Z natury jestem osobą ciekawską, wnikliwą i chce wiedzieć więcej. Lubię zbierać różne rzeczy, pomysły, książki, fakty i cytaty.

Świat jest dla mnie ekscytujący ze względu na swoją nieskończoną różnorodność i złożoność. Według mnie wszystko we wszechświecie funkcjonuje jako zbiór naczyń połączonych. W głębi duszy wiem, że wszyscy jesteśmy połączeni i częścią czegoś większego. Czuję pewną wspólnotę i odpowiedzialność, że to co robię wpływa na losy innych. Wiem, że niektóre z zebranych przeze mnie informacji mogą okazać się cenne i chcę świadomie dzielić się nimi.

Zapraszam do kontaktu, jeśli masz jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem. W tym celu skorzystaj z formularza lub napisz na adres: izabella@tworczyumysl.pl

2019-2021 Twórczy Umysł™ | Polityka Prywatności i Plików Cookies | Regulamin | Email: izabella@tworczyumysl.pl