O BLOGU

Projekt Twórczy Umysł™ jest inicjatywą, która ma na celu uzupełnienie naszej wiedzy o informacje na temat praktyk umożliwiających nam realizację naszego potencjału i misja ta realizowana jest poprzez udostępnienie Tobie starannie wyselekcjonowanej treści, tak aby krok po kroku pomóc Ci w dokonaniu zmian od wewnątrz do zewnątrz. Jest to przestrzeń, która ma pomóc w odkrywaniu i rozwijaniu wewnętrznych zasobów poprzez propagowanie idei zdrowia, rozwoju osobistego i duchowego. Jest to miejsce dla wszystkich, którzy chcą lepiej zrozumieć siebie i swoje możliwości, kreować harmonię w życiu oraz budować świadome, zdrowe i spełnione życie, i stać się lepszą wersją siebie. Intencją strony jest nie tylko dać wiedzę, ale również inspirować i motywować do podejmowania działań, które prowadzą do osiągnięcia balansu w życiu, pełni satysfakcji oraz spełnienia marzeń w różnych dziedzinach życia.

O MNIE

Nazywam się Izabella Mlonek i jestem Trenerką oraz Coachem Wellness, Trenerem mentalnym oraz praktykantką Uzdrawiania Duchowego w PCDU i Astrologii w PTA.

Tajemnice życia fascynują mnie odkąd pamiętam, ale największym przełomem był dla mnie moment, kiedy w 2005 roku świat ducha przejawił mi się i podarował mi swoje prowadzenie. Był to dla mnie silny impuls, który zaangażował mnie do zgłębiania wiedzy o otaczającej nas rzeczywistości i poszukiwania odpowiedzi na pytania: „kim jestem?” i „po co tu jestem?”.  W rezultacie, otworzyło to przede mną nowe możliwości rozwoju i zaincjowało to, kim dziś jestem i czym się zajmuję.

MOJA MISJA

Moją misją jest wspieranie innych na drodze do samorozwoju, pomaganie im w wewnętrznej przemianie oraz doradzanie jak wejść na zdrowszy, lżejszy, lepszy poziom swojego życia dzięki indywidualnym konsultacjom, sesjom i blog postom. Po to abyś mógł/mogła osiągnąć zdrowie i pozytywne zmiany w życiu. 

KLUCZOWE WARTOŚCI

  • Rozwój
  • Zdrowie
  • Szczęście
  • Spełnienie

Jestem otwarta na Twoje uwagi i pytania. Chciałabym, aby to miejsce było dla Ciebie inspirującą przestrzenią do refleksji i rozwoju. Jeśli masz pytania, uwagi, czy po prostu chcesz podzielić się swoimi myślami, śmiało napisz do mnie na adres: izabella@tworczyumysl.pl lub skorzystaj z poniższego formularza. Twoja opinia ma dla mnie ogromne znaczenie.

Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj coś, co Cię zaciekawi i zainspiruje do pozytywnych zmian. Dziękuję za odwiedziny i życzę Ci miłej lektury!

Serdecznie pozdrawiam, Iza 🙂

2019-2027 Twórczy Umysł™ | Polityka Prywatności i Plików Cookies | Regulamin | Email: izabella@tworczyumysl.pl