Jesteś wszechświatem i od tego trzeba zacząć!

„Poznając otaczający nasz Świat Rzeczywistości, wcześniej czy później dochodzimy do jasnego zrozumienia tego, że poznajemy samych siebie, bowiem nasze istnienie w Świecie Rzeczywistości jest nieodłączną częścią nas samych.”  Wedy

W ciągu ostatnich dziesięcioleci naukowcy doszli do przekonania, że Wszechświat jest energią, która posiada własną świadomość. To, co my nazywamy Bogiem Stwórcą, Wyższą Inteligencją, naukowcy nazywają fizyczną próżnią, polem informacyjnym, matrycą energetyczną, która wiąże wszystko ze sobą. Ta energia jest pierwotnym Źródłem, podstawą życia i właśnie to pierwotne Źródło znajduje się wewnątrz nas i tworzy nasz los. Żyjemy w świecie, gdzie wszystko jest splątane ze sobą energią i choć tej energii nie możemy poczuć, to jest ona fundamentem wszelkiego życia.

Terapia Uzdrawianie duchowe energetyczne Energoterapia Energia życiowa Harmonia ciała duszy i umysłu Medytacja Terapeuta Duchowy Przepływ energii Równowaga energetyczna Zdrowie energetyczne Praktyka Uzdrawiania Zabiegi energetyczne Energia życiowa

 

Odkryto, że atomy, które dają początek życiu fizycznemu składają się z jądra otoczonego polem zawierającym jeden lub więcej elektronów. To pole jest tak duże w porównaniu z maleńkimi elektronami, że składa się w 99.997% z „pustej” przestrzeni, która tak na prawdę nie jest pusta, ponieważ składa się z szerokiego wahlarza częstotliwości, które łączą się w niewidoczne dla ludzkiego oka pole informacji. Okazuje się, że wszystko w znanym nam Wszechświecie składa się w 99.997% z energii i 0.003% widzianej dla ludzkiego oka, materialnej rzeczywistości.

 

Galaktyki i układy międzygwiezdne, podobnie jak najmniejsza cząsteczka materii – elektron, zachowują się jak według ustalonego planu. Ziemia krąży wokół Słońca po orbicie, Księżyc krąży wokół Ziemi po własnej orbicie, Słońce wraz ze swoimi planetami krąży wokół jądra galaktyki, a jądro galaktyki porusza się wokoło jądra kosmosu – Siły Tworzenia. Słońce stanowi centrum naszego układu słonecznego, wokół którego krążą planety, tworząc największy ze znanych wzorców fizycznych. Ten sam wzorzec powtarza się w innych układach słonecznych, co dowodzi istnienia kierującego wszystkim żródła porządku i jedności. Podobnie harmonijnie funkcjonuje ludzkie ciało. Nasz ludzki genotyp jest dopasowany do naszego Wszechświata atomowo, a do Ziemi chemicznie i tak, jak w każdej komórce ciała ludzkiego zakodowana jest na poziomie genetycznym informacja o całym organizmie, tak w każdym człowieku zawarta jest informacja o Wszechświecie, częścią którego on jest.

Wszystko, co istnieje we Wszechświecie jest jedną, wielką całością, makrokosmosem, który znajduje odbicie w najmniejszej cząstce, w mikrokosmosie. Każdy element struktury może wpływać na jej całość, bo nasza świadomość i energia Wszechświata oddziałują na siebie wzajemnie.

Zastanów się nas swoimi przekonaniami na temat tego jakim miejscem jest dla Ciebie Wszechświat i Ziemia. Weź notatnik i długopis, i zapisz swoje myśli.

  • Kim jesteś?
  • Po co istniejesz? 
  • W jakim celu się urodziłaś/łeś? 
  • Jaki jest najważniejszy cel Twojego życia? 
  • Co myślisz o świecie, który Cię otacza? Czujesz, że jest to przyjazne i bezpieczne miejsce? Obfite? Czy może przeciwnie? 
  • Jak widzisz swoją przyszłość? Czy są to myśli katastroficzne, pełne zniechęcenia i krytyki? Czy są to myśli optymistyczne i pełne nadziei?

Wypisz wszystkie odpowiedzi, które przyjdą Ci do głowy. To są kluczowe pytania, które dadzą Ci wgląd w to jakie są twoje “filtry”, przez które postrzegasz siebie w świecie i sam świat. Przyjrzyj się, czy to w jaki sposób myślisz jest konstruktywne i Tobie służy. Ty, twoja wyobraźnia i postrzeganie stanowią korzenie twojej rzeczywistości – pamiętaj o tym. 

2019-2027 Twórczy Umysł™ | Polityka Prywatności i Plików Cookies | Regulamin | email: izabella@tworczyumysl.pl